Трюдо і Макрон поспілкувалися про Україну

Політики обговорили міжнародну безпеку.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президент Франції Еммануель Макрон у кулуарах саміту G20 обговорили ситуацію в Україні.

Про це розповіла речниця офісу прем'єра Канади Елеаноре Катенаро, - пише Укрінформ.

"Трюдо та Макрон обговорили міжнародну безпеку, у тому числі протидію радикалізації, коаліцію по боротьбі із ІДІЛ, а також ситуацію у Сирії, Малі та Україні", - сказала Катенаро. Вона додала, що лідери Франції та Канади "підтвердили свою повну відданість боротьбі зі змінами клімату та втіленню Паризької угоди".

Фотогалерея Лукаві посмішки: як Макрон Путіна на машині для гольфу возив (19 фото)

"Обидва керівники наголосили на важливості просування інклюзивного зростання та збільшення двосторонньої торгівлі, у тому числі шляхом вчасної ратифікації Всеосяжної торговельної та економічної угоди між Канадою та ЄС", - зазначила речниця.

ВідеоУ Парижі поліція заарештувала чоловіка, який готувався вбити Еммануеля Макрона

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін у суботу продовжить зустрічі з іноземними лідерами "на полях" саміту G20 в Гамбурзі. Зокрема, він проведе переговори з главами Франції і Туреччини.

Домовленість про зустріч з Еммануелем Макроном була досягнута в ході недавньої поїздки російського президента в Париж. Його помічник Юрій Ушаков розповів, що в Гамбурзі передбачається "докладно обговорити основні міжнародні питання, включаючи співпрацю у боротьбі з тероризмом".

Залиште свій коментар