Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КДБ Білорусі пояснив причини затримання українця Скиби

Суд вже призначив йому тримання під вартою.

Співробітники Комітету державної безпеки Білорусі пояснили причини затримання громадянина України, голови правління ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скиби. Йому інкримінують передачу хабара у розмірі 2800 доларів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КДБ Білорусі.

"КДБ Республіки Білорусь у рамках боротьби з корупцією та економічними злочинами на гарячому при отриманні хабара в розмірі 2800 доларів США від голови правління ПАТ «Завод обважнювачів» (Україна) громадянина України Скиби А.С. затриманий головний металург ВАТ «Мінський тракторний завод» Карась А.Н. Як посередник під час отримання хабара виступав син затриманого Карась А.А." - йдеться у повідомленні.

У відомстві повідомляють про факт отримання хабара представниками "Мінського тракторного заводу" і в іншому відділі. Всього встановлено більше 20 фактів корупції у діяльності працівників заводу. Проти них порушено кримінальне провадження за фактом отримання неправомірної вигоди. Щодо українця Скиби порушили справу за фактом давання хабара.

ВідеоЧому у Білорусі затримують українців і зливають інформацію РФ

Нагадаємо, білоруські спецслужби затримали громадянина України, який виїхав до Мінська у відрядження. 

Посольство України направило ноту в МЗС Білорусі стосовно затримання у Мінську українського громадянина Олександра Скиби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції