У Косові призначені дострокові вибори президента

Дострокові вибори в Косові були оголошені після добровільної відставки президента країни Фатміра Сейдіу. У країні також пройдуть дострокові вибори до парламенту.

У Косові призначені дострокові вибори президента. Вони відбудуться 13 лютого 2011 року. Дату виборів глави держави назвав виконуючий обов'язки президента.

Дострокові вибори в Косові були оголошені після добровільної відставки президента країни Фатміра Сейдіу 27 вересня. Очолюючи країну, він також був лідером Демократичної ліги Косово (LDK) і залишив посаду глави держави після того, як суд визнав таке суміщення посад неконституційним.

У країні також пройдуть дострокові вибори до парламенту.

Фатмір Сейдіу очолював Косово з 2006 року і зайняв свій пост після смерті Ібрагіма Ругови. Ругова був першим президентом країни і відомим борцем за незалежність краю від Сербії, про яку Косово оголосило в 2008 році.

На сьогоднішній день Косово визнає більшість країн Європи, а також США, Японія та інші держави. Росія зі свого боку виступає проти міжнародного визнання косовської незалежності. Україна також не визнає Косово.

Читайте також:

Президент Косова подав у відставку

ГПУ розслідує кримінальну справу про махінації українських миротворців у Косово

Сербія змирилася з незалежністю Косова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: