У Лаврова шукають порятунку від санкцій США проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Москві заговорили про побудову "ешелонованої оборони".

Росія разом із Китаєм, Іраном та іншими країнами спробує вибудувати оборону від санкцій Сполучених Штатів Америки. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков.

За його словами, учасники спільного всеосяжного плану дій щодо ядерної програми Ірану працюють над цілим комплексом заходів, котрий можна буде протиставити "екстериторіальним санкціям США". Наміри американців Рябков пояснив геополітичними мотивами.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Представник МЗС РФ заявив, що разом із іранськими дипломатами планує долучити до процесу європейські країни. Однак жодну з них Рябков не назвав.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно плану дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції