У Македонії стався черговий землетрус

Землетрус не призвів до жертв і руйнувань.

Землетрус магнітудою 3,2 стався у столиці Македонії Скоп'є у ніч на середу, 14 вересня.

Про це повідомило місцеве інформагентство МІА.

"Система сейсмічного спостереження Республіки Македонія зі станціями в Скоп'є, Штіп, Валандово, Бітоле, Охриді і Крушево о 1:32 ночі зареєструвала землетрус в східній стороні сейсмічного регіону Скоп'є магнітудою 3,2 бала", - повідомляє інформагентство.

Відзначається, що черговий землетрус не призвів до жертв і руйнувань.

Нагадаємо, в останні дні в Македонії сталася серія землетрусів, найсильніший з яких зафіксували 11 вересня. О 15.10 в семи кілометрах від Скоп'є на глибині 10 кілометрів був зафіксований найсильніший поштовх магнітудою 5,3. Повідомлялося, що близько 100 громадян звернулися за медичною допомогою у зв'язку з незначними травмами, отриманими при спробі покинути свої будинки після поштовхів або в результаті паніки.

Сьогодні, 14 вересня, потужний землетрус стався у Тихому Океані, а 12 вересня, 2 потужні землетруси сталися у Південній Кореї.  За кілька останніх днів землетруси вже фіксували у Македонії, Танзанії, Перу, Японії та КНДР. 9 вересня стало відомо, що КНДР провела п'яте ядерне випробування. Деякі ЗМІ повідомляють, що потужність вибухового пристрою могла складати 10 кілотонн, що майже вдвічі перевищує потужність вибуху в січні, яка склала 6 кілотонн. Південнокорейські фахівці також підкреслили, що в разі підтвердження ці ядерні випробування можуть стати найбільшими в історії КНДР.

ВідеоУ столиці Македонії стався землетрус, є постраждалі

Залиште свій коментар

Наступна публікація