У Москві затримали учасників акції "День гніву"

Серед інших було затримано одного з організаторів акції Сергія Удальцова. Також серед затриманих виявився координатор руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін.

У Москві на Театральній площі співробітники російської поліції затримали учасників акції "День гніву". Серед інших було затримано одного з організаторів акції Сергія Удальцова. Також серед затриманих виявився координатор руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін.

Як повідомляється, на Театральній площі зібралося близько 20 осіб, у той час як сайт "Каспаров.Ru" повідомляє про 100 учасників "Дня гніву". Молодь скандувала політичні гасла. За різними даними, міліція затримала від 10 до 30 молодих людей.

У той же час за словами активіста руху "На захист Хімкінського лісу" Ярослава Нікітенко, на "Дні гніву" було затримано шість активістів руху. Причину затримання він не уточнив.

ГУВС Москви поки не оприлюднило офіційних даних про кількість затриманих.

Раніше мерія Москви відмовилася погоджувати опозиційну акцію 12 червня. У зв'язку з цим організатори вирішили не проводити мітинг, а обмежитися народним сходом, для проведення якого не потрібно погодження влади.

"Поліція заявила нам, що ми проводимо мітинг, хоча ні найменшої ознаки акції такого формату ми не виявляли", - заявив Удальцов, назвавши дії поліції "абсолютно безцеремонними".

Як відомо, "Дні гніву" проводяться у Москві з 2009 року. У 2011 році організаторам вдалося провести дві узгоджених акції на Театральній площі. Учасники "Днів гніву" вимагають розширення повноважень місцевого самоврядування. За опитуваннями соціологів, проведення "Днів гніву" підтримує половина москвичів.

Читайте також:

У Москві пройшли перші акції пам'яті вбитого полковника Буданова

Організатор Дня Гніву в Києві відбувся незначним штрафом

Московська влада вперше дозволила проведення Дня гніву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: