У МВФ пообіцяли й надалі підтримувати Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там подякували Порошенку за тісну співпрацю.

Очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард пообіцяла Україні підтримку МВФ.

Про це йдеться у її заяві після телефонної розмови з главою держави Петром Порошенком.

Лагард подякувала Порошенку за тісну співпрацю під час його президентства, за якого Україна "успішно повернулася до макростабільності та зростання після глибокої економічної кризи 2014–15 років".

Очільниця МВФ повідомила, що вони з Порошенком погодилися "забезпечити досягнутий прогрес у просуванні ключових реформ, а особливо забезпечити незалежність центрального банку і підтримати стабільність банківської системи".

Також Лагард і Порошенко погодилися, що ще необхідно багато зробити, щоб забезпечити Україні "сучасну ринкову економіку, яка регулюється верховенством права, і здатна залучити значні інвестиції" та підняти рівень доходів українців до рівня сусідніх країн.

"Фонд готовий продовжувати підтримувати Україну в цих зусиллях", - наголосила глава МВФ.

Раніше у Євросоюзі наголосили, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів. Там також повідомили, що не бачать причин скасовувати безвізовий режим з Україною.

ВідеоРада директорів МВФ затвердила нову програму для України

До 25 грудня Україна має отримати від МВФ 1,4 мільярда доларів. Напередодні Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила нову 14-місячну програму для України "стенд-бай". Вона замінює попередню програму розширеного фінансування. Обсяг нової програми - 3,9 мільярда. 

Рада директорів МВФ затвердила нову програму для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції