У Непалі вирішили створити "рай для геїв"

Непал рятуватиме національну економіку за рахунок туристів-гомосексуалістів, які поповнять казну країни "рожевими доларами".

Влада Непалу сподівається врятувати національну економіку за рахунок туристів-гомосексуалістів.

У країні, яка незабаром легалізує одностатеві шлюби, з'явилася туристична фірма, що пропонує людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією провести весільну церемонію на Евересті.

Пропозиція під назвою "Рожева гра" передбачає проведення "казкової весільної церемонії" і медового місяця в одному із віддалених куточків Евересту. Поки що компанія лише розробляє маршрут і шукає клієнтів - запустити бізнес на практиці планується в травні 2010 року, коли набуде чинності нове законодавство країни, що легалізує одностатеві шлюби.

Власник фірми - лідер руху гомосексуалістів Непалу Суніл Бабу Пант. Варто зазначити, що Пант є членом непальського парламенту від Комуністичної партії, при цьому він єдиний депутат, що не приховує своєї нетрадиційної орієнтації.

Своє рішення відкрити подібний бізнес Пант пов'язує з новою програмою уряду, яка передбачає порятунок національної економіки за рахунок підвищення доходів від туризму.

Уряд Непалу не приховує, що покладає особливі сподівання в цьому питанні на туристів-гомосексуалістів. У жовтні 2009 року міністр туризму на міжнародній конференції з питань гомосексуального і лесбійського туризму в Бостоні заявив, що Непал розраховує довести до максимуму потік туристів, яких приваблюватиме можливість укладення одностатевого шлюбу.

Підвищення потоку туристів-геїв навіть всього на 10% зробить істотний внесок у порятунок економіки.

"Більшість азіатських країн не вітають туристів-гомосексуалістів. Тому економіка Непалу, підірвана роками війни, може отримати максимум прибутку", - розповів Пант.

За його словами, уряд сподівається збільшити потік туристів від 400 тисяч до 1 мільйону людей на рік. У Непалі навіть вже вигадали назву для доходів, отриманих від туристів-геїв: їх пропонують називати "рожевий фунт" і "рожевий долар".

Уряд країни доброзичливо ставиться до гей-товариств. У лютому в Непалі пройде масштабна конференція представників туристичного бізнесу, на якій обговорюватиметься питання залучення до країни забезпечених гомосексуалістів.

У травні 2010 року набуде чинності оновлена конституція Непалу, яка гарантує рівні права людям, що дотримуються традиційної сексуальної орієнтації, і представникам сексуальних меншин. Зокрема конституція узаконить одностатеві шлюби. Непал став першою азіатською країною, яка офіційно зрівняла в правах геїв та гетеросексуалів.

Читайте також:

У Європі обрали найкращий автомобіль для геїв-2010

8 див світу, знищених туристами

Китайська поліція зірвала перший в країні конкурс краси серед геїв

Рейтинг найбільш популярних туристичних напрямків-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: