Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині вірус Зіка підхопили п'ятеро осіб

Два останні випадки були зафіксовані напередодні у туристів, що повернулися з Гаїті.

З жовтня 2015 року вірусом Зіка у Німеччині заразилися п'ять осіб. Про це повідомляє телеканал Sky News з посиланням на Міністерство охорони здоров'я країни. Два останні випадки були зафіксовані напередодні у туристів, що повернулися з Гаїті в грудні.

25 січня Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що вірус Зіка пошириться на всі країни Північної і Південної Америки, за винятком Канади і Чилі.

Потрапивши в 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, він дуже швидко поширився по материку. Зараження відбувається через укуси комарів. Поки незрозуміло, чи патоген передається від людини до людини статевим шляхом.

У ВООЗ наголосили, що вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії. Вакцини для профілактики або лікування вірусу не існує. Сама хвороба викликає невелике підвищення температури і висип.

27 січня в США повідомили, що вірус був зафіксований у дорослого жителя Вірджинії, який виїжджав за межі країни, а також у жителя штату Арканзас.

Найбільше спалахи захворювання були зареєстровані в Азії, Африці, Південній і Північній Америці, Тихоокеанському регіоні. Вірус проникнув також в кілька країн Європи, крім Німеччини, це Швейцарія, Данія Швеція, Великобританія, Португалія і Нідерланди.

Відео Вірус Зіка українцям не загрожує

Залиште свій коментар

Вибір редакції