Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США виявили перших заражених небезпечним вірусом Зіка

Згідно з дослідженнями, вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії.

У дорослого жителя Віргінії, який виїжджав за межі США, виявлений вірус зіка, передає Reuters з посиланням на чиновників.

Він нещодавно їздив в країни, де передається вірус.

Влада Арканзасу підтвердила, що житель штату, який також виїжджав нещодавно з країни, заражений вірусом зіка.

Мандрівникам, які планують покинути країну цієї зими в країни з теплим кліматом, порадили поцікавитися можловостями зараження.

Вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії. Вакцини для профілактики або лікування вірусу не існує. Сама хвороба викликає невелике підвищення температури і висип.

У понеділок Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що вірус пошириться на всі країни Північної і Південної Америки, за винятком Канади і Чилі. Потрапивши у 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, вірус дуже швидко поширився по материку.

Зараження відбувається через укуси комарів. Поки неясно, чи патоген передається від людини до людини статевим шляхом.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15 січня, у Сьєрра-Леоне підтвердили новий випадок смерті від лихоманки Ебола, всього через кілька годин після того, як Всесвітня організація охорони здоров'я заявила про закінчення епідемії у Західній Африці.

У той же час, в четвер ВООЗ заявила, що період активної передачі вірусу в Західній Африці завершено: за останні 42 дні в Ліберії не було зареєстровано жодного нового випадку захворювання. У минулому році статус вільної від Еболи країни отримали Гвінея і Сьєрра-Леоне.

Відео ВООЗ попереджає, що вірус Зіка може розповсюдитися по всьому американському континенту

Залиште свій коментар

Вибір редакції