У Німеччині за образу Папи Римського будуть звільняти з роботи

У Німеччині за образу Папи Римського будуть звільняти з роботи

Папа Римський Бенедикт XVI / Фото: AFP

Суд Баден-Вюртемберга підтвердив законність звільнення санітара з місцевої католицької клініки за жарти про папу Римського.

Католицькі установи Німеччини зможуть без попереднього попередження звільняти співробітників за образу Папи Римського.

Такий прецедент був створений в суді Баден-Вюртемберга, який підтвердив законність звільнення санітара з місцевої католицької клініки за жарти про Папу Римського.

Санітар розмістив в Інтернеті пост, написаний під псевдонімом, який, на думку його керівництва, ганьбить понтифіка. Сам автор заяви, зміст якої не наводиться, стверджував, що це була сатира. Після того, як його авторство стало відомо керівництву клініки, трудовий договір з ним був розірваний.

Суд вирішив, що поведінка та заяви працівника католицького установи не повинні вступати в протиріччя з з основними цінностями роботодавця. Висловлювання санітара були визнані судом нападками на католицьку церкву.

Те що він писав під псевдонімом, не грає в даному випадку ніякої ролі, порахував суд, так як автора з легкістю можна було ідентифікувати. Суддя підтвердив, що в подібних випадках звільненню може не передувати догана, тому що відносини роботодавця і працівника серйозно підірвані.

Читайте також:

Різдвяну ялинку Папі Римському привезуть з українських Карпат

На месі Папи Римського невідомий вимагав показати Ісуса і спалив Біблію

Сьюзан Сарандон назвала Папу Римського нацистом

Повʼязані теми:

Наступна публікація