Різдвяну ялинку Папі Римському привезуть з українських Карпат

Дата публікації
Перегляди
2428
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Різдвяну ялинку Папі Римському привезуть з українських Карпат

Папа Римський Бенедикт XVI / Фото: AFP

Ще ніколи Різдво у Ватикані не мало "українського коріння".

Цьогоріч різдвяну ялинку для папського двору у Ватикані пригледіли в Карпатах. Щоб замерехтіти святковими вогнями на увесь світ, лісова красуня пройшла строгий  відбір. Її обміряли, на око зважили, влаштували фотосесію. Портфоліо відправляли у найвищі інстанції в Україну та за кордон.

Поки що ялинка росте на схилах карпатських гір, на Рахівщині. Пішки до неї на саму вершину гори йти щонайменше три години.

За словами Дмитра Романа,  директора Великобичківського лісомисливгоспу , ялинку шукали майже місяць - блукали горами, занотовували параметри і обрали найкращі. Підібрали 39 дерев, не менше 30 метрів висоти. У той же час було бажано, щоб ствол в діаметрі був якнайменшим.

Обрану ялинку будуть забирати вертольотом. Її  почистять від пожовклих гілок, сухі гілки позрізають, причепурять і саме вона буде головною ялинкою на площі святого Петра.

Разом із закарпатською красунею  до Ватикану на Різдво поїдуть і 43 львівські ялинки. Їх встановлять в апостольскому палаці. Вони теж пройшли строгий відбір.

Ще ніколи Різдво у Ватикані не мало "українського коріння". Оптимісти навіть вважають, що саме прийдешньої різдвяної ночі  українцям треба загадувати бажання - і вони неодмінно здійсняться.

Читайте також:

У Вашингтоні вітер вирвав з корінням головну різдвяну ялинку США

П'яна росіянка вкрала з площі новорічну ялинку

На Новий рік можна випадково придбати ялинку з Чорнобилю

Ялинку для Папи Римського знайшли у Карпатах

Ялинку для Папи Римського знайшли у Карпатах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2428
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація