П'яна росіянка вкрала з площі новорічну ялинку

П'яна росіянка вкрала з площі новорічну ялинку

І перед Новим роком курйозних випадків з нетверезими вистачає

Нетвереза дівчина спиляла ялинку з площі Омська і віднесла її у подарунок до Нового року своїй подрузі.

Нетвереза мешканка Омська вкрала новорічну ялинку з міської площі. Зникнення зеленої красуні виявили місцеві мешканці, які звернулися до міліції.

Незабаром дільничний інспектор вийшов на слід викрадачки дерева. Міліціонер знайшов ялинку в одному з будинків неподалік від площі, з якої її вкрали. Господиня квартири, в якій була виявлена міська ялинка, розповіла, що дерево їй принесла подруга. Отримавши цю інформацію і дізнавшись адресу подруги, співробітник міліції відправився до викрадачки новорічної ялинки.

Після тривалої бесіди дівчина зізналася у крадіжці дерева. Вона також додала, що спиляла ялинку, коли була п'яною. Наразі омська міліція вирішує питання про порушення кримінальної справи.

Сума збитків від дій п'яної мешканки Омська склала дві тисячі рублів. Ялинку вдалося забрати у подруги викрадачки і повернути на колишнє місце.

Не менш курйозний випадок стався деякий час тому і в Україні. На Сумщині чоловік викрав макет Діда Мороза і пішов з ним гуляти вулицями, щоб не бути самотнім. "Хитаючись від випитого, чоловік міцно тримав 2-метрового Діда Мороза і намагався йому щось пояснити", - розповіли потім міліціонери.

Читайте також:

На Новий рік у Києві діятиме послуга доставки розсолу

На Сумщині чоловік викрав Діда Мороза, щоб не бути самотнім

Дієтологи склали новорічне меню для тих, хто хоче секса під ялинкою

Росіянин створив рятувальну капсулу на випадок апокаліпсису-2012

Повʼязані теми:

Наступна публікація