У Львові новорічну ялинку прикрасили обіцянками Януковича

У Львові провели громадянську акцію, де встановлену ялинку прикрасили кульками та листами паперу з написами передвиборчих обіцянок Януковича.

Сьогодні у центрі Львова на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулася передноворічна "акція-підсумок діяльності Президента Януковича та його команди при владі", яку організували активісти громадянського руху "Відсіч", одягнені у маски найодіозніших політиків.

На площі було встановлено ялинку, що символізувала Україну, на якій повісили новорічні кульки та листи паперу з написами передвиборчих обіцянок Януковича, зокрема, "канікули на 5 років для малого бізнесу", "дешевий газ", "рівність всіх перед законом", "побудова і зміцнення демократії", "свобода слова" та інші.

В рамках театралізованої акції "Азаров", "Табачник", "Тігіпко", "Янукович", "Могильов", "Хорошковський", "Колесніченко" та "Литвин" поклали під ялинку пакунки з "подарунками" для України: "Харківські угоди", Податковий кодекс, рішення про подорожчання газу для населення, посилення цензури, переслідування істориків, переписування історії, побиття людей у відділках міліції, побиття захисників природи, ліквідація зовнішнього незалежного оцінювання, посилення корупції, деградація освіти, пенсійна реформа, Трудовий і Житловий кодекси, інфляція, спроби розколоти Україну законом "Про мови в Україні", пропаганда шовінізму, політичні репресії "неугодних" .

На закінчення акції народ України у особі Котигорошка визволив ялинку і не дав перетворити її на "йолку".

"Мета цієї акції – нагадати українському суспільству про все, чим уже встигла "відзначитися" ця влада, – заявив активіст громадянського руху "Відсіч" Юрій Шивала. – Ми закликаємо громадськість пам'ятати про всі ці руйнівні діяння. Пам'ятаючи, не пробачаємо; не пробачаючи – чинимо спротив".

Як відомо, в Україні за останній рік значно зросла кількість акцій протесту, а спроби влади боротися з мітингувальниками не є ефективними. Про це заявили українські правозахисники.  Експерти констатують, що чимало акцій протесту досялги мети, зокрема, проти скасування платних послуг у вишах та проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Міліція затримує активістів "податкового Майдану"

Міліція збирає фото і відео на учасників "податкового Майдану"

Мітингувальники повернуться на Майдан вимагати відставки Януковича

За влади Януковича в Україні рекордно побільшало акцій протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: