У ПАРЄ офіційно висловили недовіру президенту Аграмунту

Дата публікації
Перегляди
1485
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ПАРЄ офіційно висловили недовіру президенту Аграмунту

Педро Аграмунт / Фото: Getty Images

Зазначається, що сам він вирішив не брати участь в сьогоднішньому засіданні.

У сесійній залі Парламентської асамблеї Ради Європи офіційно оголосили про те, що Бюро висловило недовіру президенту Педро Аграмунту.

Заяву зачитав віце-президент Рене Руке, передає Європейська правда.

"Бюро сьогодні на засіданні у Страсбурзі відмовило в довірі Педро Аграмунту як президенту асамблеї. Бюро також вирішило, що Аграмунт не уповноважений здійснювати офіційні візити, не може брати участь у засіданнях або робити публічні заяви від імені Асамблеї в ролі голови", - наголошується в документі.

Згідно із заявою, Аграмунт вирішив не брати участь в сьогоднішньому засіданні Бюро і не надав листа щодо зняття з себе повноважень.

В результаті цього Бюро вважає за необхідне здійснити заходи відповідно до процедури.

"Стандарти і принципи Парламентської Асамблеї є більш важливими, ніж приватні інтереси окремої особи", - йдеться у заяві.

Раніше сьогодні Бюро ПАРЄ одноголосно проголосувало за висловлення скандальному президенту Асамблеї Педро Аграмунту недовіри, а також заборонило здійснювати йому будь-які дії від імені ПАРЄ. 

Нагадаємо, скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Інформація про візит Педро Аграмунта до Сирії з'явилась 20 березня. Росія анонсувала цей захід як сигнал того, що все одно присутня у ПАРЄ, хоча вже два роки не надсилала у Страсбург список своєї делегації. А перед тим російську делегацію позбавляли голосу через анексію Криму, тоді, образившись, Росія припинила роботу у ПАРЄ, а цього року висловила бажання повернутись. 

Український кандидат на місце президента ПАРЄ відмовився від боротьби за посаду

Український кандидат на місце президента ПАРЄ відмовився від боротьби за посаду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1485
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація