У понад 70% ракетних комплексів Росії минув термін придатності

У понад 70% ракетних комплексів Росії минув термін придатності

Більшість ракетних комплексів Росії застаріли / Фото: Прес-служба РВСП

При цьому командувач Ракетних військ стратегічного призначення запевняє, що на їх боєготовності це ніяк не позначається.

Понад 70% ракетних комплексів в Ракетних військах стратегічного призначення (РВСП) Росії знаходяться "за межами гарантійних термінів".

Про це заявив командувач РВСП генерал-лейтенант Сергій Каракаєв, зазначивши, що це ніяк не позначається на їх боєготовності.

"Незважаючи на те, що нині понад 70% ракетних комплексів знаходяться за межами гарантійних строків, технічний стан, характеристики надійності озброєння і військової техніки знаходяться на необхідному рівні бойової готовності", - запевнив він.

Він також підбив підсумки за 2011 рік. Генерал повідомив, що цього року управління ракетних дивізій були приведені до нової організаційно-штатної структури, оптимізовані склад і структура частин центрального підпорядкування.

За словами Каракаєва, РВСП здійснити приведення у вищі ступені бойової готовності. "Всі з'єднання і військові частини РВСП по даному елементу в 2011 році оцінені позитивно", - зазначив він.

Читайте також:

США у Лівії шукають зниклі тисячі радянських ракетних комплексів

Іран подав на Росію до суду за зрив постачань С-300

Генсек НАТО назвав нову ракетну програму Росії марною тратою грошей

Ізраїль створить "найефективнішу в світі" систему ПРО

Повʼязані теми:

Наступна публікація