У РФ спростили схему отримання паспорту громадянам України

Замість довідки від офіційних відомств України достатньо буде лише заяви про зречення громадянства.

12 липня нелегітимна Державна Дума Російської Федерації затвердила процедуру відмови від громадянства України. Про це повідомляється на офіційному порталі держоргану РФ. 

Нелегітимна Держдума ухвалила законопроект про позбавлення громадянства терористів, в якому також передбачили присягу громадянина РФ і особливий порядок видачі російських паспортів громадянам України.

За документ проголосували 404 депутати. Відповідно до прийнятого законопроекту, присягу іноземцям слід приймати у разі вступу в російське громадянство.

Щоб відмовитися від свого громадянства, українці повинні надати копію звернення про відмову від громадянства замість довідки від офіційних відомств України.

Нагадаємо, що 9 липня у Росії розглянули поправки до законопроекту, які дозволять скасовувати рішення про надання громадянства засудженим за тероризм. Вони будуть стосуватися дозволу жителям України, які не можуть отримати довідку про вихід з громадянства, офіційно публічно відмовлятися від нього для того, щоб отримати паспорт РФ. 

ВідеоУ Росії заявили про наміри видворити з країни українських заробітчан

Залиште свій коментар