Нелегітимна Держдума хоче ввести "публічне зречення від громадянства України"

Це буде частиною процедури отримання російського паспорта.

У Росії збираються внести поправки до законопроекту, який дозволить скасовувати рішення про надання громадянства засудженим за тероризм. Вони будуть стосуватися дозволу жителям України, які не можуть отримати довідку про вихід з громадянства, офіційно публічно відмовлятися від нього для того, щоб отримати паспорт РФ.

Про це пише Коммерсантъ.

Зараз ведеться дискусія і про порядок складення присяги: чи має вона складатися до або після отримання паспорта громадянина РФ чи документ видаватиметься під час урочистої клятви.

На засідання комітету нелегітимною Держдуми 11 липня запрошені представники міграційного та правового департаментів МВС. Вони розкажуть про ситуацію щодо громадян України, які хочуть отримати громадянство РФ, але не можуть для цього отримати довідку про вихід з громадянства України.

Для таких громадян законопроект встановить процедуру "публічного зречення від громадянства України", заявив глава комітету з законодавства, єдинорос Павло Крашенінніков.

У виданні підкреслюють, що ця поправка порушує початкову концепцію законопроекту, який присвячений випадкам скасування рішення про надання громадянства.

Раніше уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова виступила за спрощення процедури отримання російського громадянства для українців. Вона заявила, що в Росії "дуже зацікавлені в умовах демографічної ями в тому, щоб наша країна поповнювалася добропорядними громадянами".

ВідеоЯк купити громадянство в іншій країні

Залиште свій коментар