Омбудсмен зібралася спрощено "перетягувати" українців до громадянства Росії

"Щоб наша країна поповнювалася добропорядними громадянами, охочими жити в Росії", - заявила Тетяна Москалькова

Уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова виступила за спрощення процедури одержання російського громадянства для українців.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Ми дуже зацікавлені в умовах демографічної ями в тому, щоб наша країна поповнювалася добропорядними громадянами, охочими жити в Росії. Мені здається, що нам треба поборотися за закон про спрощене отримання громадянства для громадян України", — заявила російська обмудсмен.

Москалькова також відзначила, що наразі спрощено громадянство надають тільки особам, що народилися на території Росії. Водночас, за її словами, люди, які народилися в Україні, відчувають "перекіс" із відмовами в одержанні громадянства.

Крім того, уповноважена з прав людини заявила про необхідність реформувати російську держпрограму добровільного переселення.

"Пропонуємо йти не тільки за територіальною, а й за об'єктовою ознакою. Підприємства, які зацікавлені в постійному припливі робочої сили, надають їм житло і місце роботи", — сказала Москалькова.

Як повідомлялося раніше, за вказівкою російських спецслужб у бойовиків "ЛНР" і "ДНР" вимагають особисті дані їхніх родичів, що проживають на неокупованій території України. Вимагають навіть копії їхніх паспортів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: