У Римі спека призвела до сміттєвої кризи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікарі звернулися до громадян.

В столиці Італії Римі через сильну спеку утворилася справжня сміттєва криза.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

Лікарі італійської столиці попереджають - здоров'я городян у небезпеці через заповнені смітники в умовах високих температур повітря. Нині стовпчик термометра сягає 35 градусів. В Римі не лишилося великих майданчиків для утилізації сміття, відколи шість років тому у західному передмісті закрили одне з найбільших звалищ Європи.

Містяни і туристи скаржаться на сморід і купи мотлоху, що валяються навіть у туристичних місцях. Міська влада не має чим порадувати: каже, способу швидко спекатись сміття поки що не знайшла.

Нагадаємо, 24 червня повідомлялося, що вітри із Сахари несуть у Європу 40-градусну спеку. У багатьох європейських містах охолоджувати повітря допомагають фонтани і розпилювачі. Волонтери роздають безхатькам воду і облаштовують для них зони оснащені кондиціонером.

Влада Парижа вже оголосила помаранчевий рівень небезпеки через задуху.

Відео Сміттєва криза в Римі: містяни і туристи скаржаться на сморід і купи мотлоху

Здоров'я городян у небезпеці через заповнені смітники в умовах високих температур повітря. Нині стовпчик термометра сягає +35 градусів. В італійської столиці не лишилося великих майданчиків для утилізації сміття, відколи шість років тому у західному передмісті закрили одне з найбільших звалищ Європи.  

Сміттєва криза в Римі: містяни і туристи скаржаться на сморід і купи мотлоху

Залиште свій коментар

Вибір редакції