Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії "плаває" понад сотня населених пунктів

У МНС наголошують, що комісія оцінює збитки від паводків

У декількох регіонах Росії тисячі приватних будинків досі залишаються затопленими, пишуть "РИА Новости".

Зокрема, підтоплено більше 3000 будинків у 126 населених пунктах.

"У 126 населених пунктах залишаються підтопленими 3012 приватних будинків, в яких проживають 3153 людини. За минулу добу вода пішла з двох населених пунктів, а кількість підтоплених будинків скоротилась майже на 100", - цитує видання співрозмовника із МНС РФ.

При цьому, попри повідомлення про зменшення кількості затоплених будинків, у Свердловській області збільшилась територія підтоплення.

"На контролі перебуває паводкова ситуація в Кіровській області і Пермському краї, Республіці Башкортостан і Нижегородській області, Омській, Тюменській і Свердловській областях", - зазначили в МНС Росії.

Також зазначається, що рятувальники постачають у підтоплені населені пункти воду та продукти харчування. У постраждалих регіонах працює комісія з оцінки збитків.

Нагадаємо, у російському Великому Устюзі, який вважається батьківщиною Діда Мороза, сильний паводок підтопив майже 450 будинків з населенням у тисячу людей. Разом з тим, жителі відмовляються покидати свої будинки, побоюючись, що їх розграбують мародери. 14 квітня в місті був введений режим надзвичайної ситуації у зв'язку з початком льодоходу і небезпекою підтоплення. З тих пір паводок наростає буквально з кожною годиною.

Фотогалерея У Росії "батьківщина" Діда Мороза пішла під воду: підтоплено 450 будинків (18 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції