У Росії відновили розслідування теракту в "Норд-Ост "

Московська прокуратура скасувала постанову про припинення кримінальної справи щодо теракту в концертному залі на Дубровці.

У Росії відновили розслідування теракту в концертному залі на Дубровці. Про це заявив адвокат Ігор Трунов, який представляє інтереси потерпілих.

За його словами, московська прокуратура скасувала постанову про припинення кримінальної справи і дала вказівку провести нові розслідування. Однією з причин такого рішення, вважає адвокат, стала інформація про те, що деяким терористам вдалося втекти. Зокрема, клієнти Трунова повідомляли слідчим органам про те, що декілька учасників теракту не були знайдені, також як і засоби супутникового зв'язку та зброя, яку вони забрали.

Трунов відзначив, що у своїй скарзі потерпілі вимагали відновити розслідування цієї справи у зв'язку з необхідністю розшуку одного з підозрюваних терористів - якогось Ельмурзаєва (він же "Абубакар", Хунов Фуад, А. М. Алієв, керівник служби безпеки Прима-банку, який використав документи на прізвище Банхаєв) і ряду інших можливих терористів, не виявлених в числі убитих.

Офіційного підтвердження відомостей про відновлення розслідування не надходило. Справа про теракт була припинена в 2007 році у зв'язку з неможливістю встановити місцезнаходження підозрюваних в організації захоплення заручників.

Нагадаємо, увечері 23 жовтня 2002 року група терористів захопила в заручники 916 осіб під час мюзиклу "Норд-Ост" у театральному центрі на Дубровці. Вранці 26 жовтня був проведений штурм, велика частина терористів і, згідно з офіційними даними, 130 заручників загинули. Родичі загиблих і потерпілі під час теракту вважають, що причиною великої кількості жертв стали дії спецслужб.

Читайте також:

Вісім з десяти росіян бояться стати жертвою терактів

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

Затриманий в Італії чоловік виявився братом смертниці з московського метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: