Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Румунії відбулися масові антиурядові протести

У Румунії відбулися масові антиурядові протести

Народ не задоволений "вставлянням палиць в колеса" антикорупційним органам.

Тисячі людей в десятках міст Румунії вийшли на протести проти уряду через його спроби перешкоджати роботі Національного антикорупційного управління.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

На думку протестувальників, спроби уряду звільнити очільницю антикорупційного органу Лауру Кевеші є намаганням ускладнити роботу Національного антикорупційного управління, що призведе до зростання корупції, з якою Румунія так активно бореться останніми роками.

Під час мітингів сталися сутички з поліцією, декілька учасників акцій протесту були заарештовані. За їхніми словами, це вперше, коли влада застосувала проти мирних протестів силу.

Експерти вважають, що зміни в роботі антикорупційного управління передусім вигідні лідеру керівної Соціал-демократичної партії Лівіу Драгня, якого офіційно звинувачують у відмиванні грошей.

Нагадаємо, 31 травня румуни вже виходили на мітинги в підтримку очільниці антикорупційного відомства Лаури Кевеші. Уряд звинувачує її у перевищенні повноважень та хоче відправити у відставку.

Відео В Румунії тисячі людей вийшли на вулиці на антиурядові протести

Масові антиурядові протести в Румунії. Тисячі людей вийшли на вулиці в десятках міст. Румуни незадоволені спробами уряду ускладнити роботу Національного антикорупційного управління та звільнити його очільницю Лауру Кевеші. Протестувальники певні, це спричинить зростання корупції, проти якої країна успішно боролася останні роки. Мітинги завершилися сутичками з поліцією та арештами.

В Румунії тисячі людей вийшли на вулиці на антиурядові протести

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції