У США сталася ще одна кібератака проти підрозділу Демпартії - Reuters

Джерела зазначили, що метою атаки, можливо, був збір інформації про жертводавців, а не розкрадання грошей.

ФБР розслідує кібератаку проти ще одного підрозділу Демократичної партії США.

Про це Reuters повідомили чотири джерела, знайомі з ситуацією.

Об'єктом зламу цього разу став комітету з виборів у конгрес Демократичної партії (DCCC), який, зокрема, збирає гроші для демократів, які балотуються в Палату представників Конгресу.

Суть атаки полягала в тому, що був зареєстрований підроблений веб-сайт з ім'ям, схожим на справжній, що має стосується до DCCC. Протягом деякого часу інтернет-трафік жертводавців йшов на цей фіктивний сайт. При цьому IP-адреса підробленого сайту нагадував той, який використовувався хакерами, які викрали у Національного комітету партії DNC службове листування демократів.

Джерела зазначили, що метою атаки, можливо, був збір інформації про жертводавців, а не розкрадання грошей. DNC і DCCC використовує одні й ті ж офісні приміщення на Саус-Кепітол-Стріт у Вашингтоні.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листи і прикріплені до них документи, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: