Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Україна цікавить мене як резервуар". Кисельов у своїй програмі процитував Гітлера

Скандальний ведучий приплів тему Майдану до розмов про лідера нацистів.

Рупор Кремля Дмитро Кисильов в своїй скандальній передачі "Вести недели" процитував Адольфа Гітлера.

Частину своєї передачі російський журналіст присвятив дивізії СС "Галичина". На екрані з'явився портрет і приписана йому цитата про Україну, яка нібито пролунала "в узькому колі": "Я вас застерігаю від думки гратися з українським націоналізмом. Україна цікавить мене лише як резервуар, який потрібен нам так само, як іншим колонізаторам потрібні їхні колонії. Національні амбіції тут тільки заважають".

Програма Дмитра Кисельова _1
Россия 1
Скріншот програми Кисельова

Фрагмент відео із цитатою Гітлера на 49 хвилині 15 секунд.

Не обійшлося і без традиційних "страшилок" про Майдан – до цієї теми пропагандист різко перескочив одразу після фрази про Гітлера.

"Українців фюрер використовував на свій розсуд. Визнати цей обман, значить знецінити тих, кого в Україні сьогодні вважають героями, кому ставлять пам'ятники. Значить знецінити Майдан, зізнатися, що, як кажуть, побігли за чужим возом, і, як результат, заблукали і загубилися", - сказав російський ведучий.

Блогери в соціальних мережах обурюються через цитати фюрера і пишуть, що Кисельов досяг нового дна і взяв коментар у Гітлера.

Один з головних пропагандистів Кремля, гендиректор "Росії сьогодні" Дмитро Кисельов розповів, що його племінник воював на Донбасі за бойовиків "ДНР". За його словами, син його старшого брата, який живе в Німеччині і має громадянство Євросоюзу, воював під Горлівкою і навіть був заступником командира взводу.Залиште свій коментар

Вибір редакції