В Афінах відбулися сутички демонстрантів з поліцією

Маніфестанти спробували прорвати оточення біля парламенту в Афінах, у відповідь поліцейські пустили в хід сльозогінний газ.

Учасники демонстрації проти прийнятих грецьким урядом заходів жорсткої економії влаштували сутичку з поліцією перед будівлею парламенту в Афінах.

Вранці в середу на центральній афінській площі Синтагма зібралися більше 10 тисяч людей. Спочатку маніфестанти обмежувалися тим, що скандували гасла, закликаючи до відмови від бюджетних скорочень. Однак потім у співробітників правоохоронних органів полетіли перші камені. У відповідь грецька поліція застосувала сльозогінний газ.

В даний час інформації про постраждалих під час безладів поки немає.

Очікується, що в другій половині дня в грецькій столиці пройде ще одна масштабна демонстрація.

Сьогодні, 15 червня, в Греції не працюють школи та лікарні (за винятком чергового персоналу), залізничний транспорт також призупинить свою роботу. При цьому авіадиспетчери вирішили відкласти свої протести, щоб не зірвати туристичний сезон, розпал якого в Греції припадає на три літні місяці.

Нагадаємо, що у понеділок міжнародне агентство Standard & Poor's знизило кредитні рейтинги Греції до рівня "ССС" з "В" з "негативним" прогнозом, зазначивши підвищилася ймовірність національного дефолту.

Читайте також:

Греція переходить в режим жорсткої економії

Рейтинг Греції визнали найнижчим у світі

Греції та Ірландії загрожує дефолт

Fitch знизив рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня

ВідеоВ Афінах відбулися сутички демонстрантів з поліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: