В Інгушетії вбито дружину Умарова та співучасника теракту в "Домодєдово"

Серед бойовиків, убитих в Інгушетії, знайдена цивільна дружина лідера "Імарату Кавказ" Доку Умарова. Її прізвище не повідомляється.

Серед знищених в результаті великомасштабної спецоперації в Сунженському районі Інгушетії упізнані цивільна дружина лідера бандпідпілля Доку Умарова, його особистий лікар і бойовик з близького оточення.

Один із упізнаних бойовиків, імовірно, був співучасником теракту в аеропорту "Домодєдово".

Глава Інгушетії Юнус-Бек Євкуров зазначив, що з шістьох упізнаних четверо - місцеві, в тому числі двоє - Ганіжев і Євлоєв - вони упізнані, обидва пішли в ліс з Магомедом Євлоєвим -  встановленим як терорист-смертник, який пустив в хід вибуховий пристрій в "Домодєдово".

Як повідомляється, Ганіжев і Євлоєв ліквідовані в складі банди Доку Умарова, обидва вони, згідно з оперативними даними, повинні були стати смертниками для здійснення терактів, один - в аеропорту Домодєдово, інший - у Назрані або в інших регіонах РФ.

Багатоходова операція з ліквідації Умарова була розпочата на початку цього року. Вирішальну фазу з ліквідації ватажка бойовиків і його найближчого оточення провели вдень 28 березня у високогірній місцевості за 20 кілометрів від селища Верхній Алкун Сунженського району.

Всього в результаті авіаудару авіації ВПС Росії були знищені 17 бойовиків.

Прізвище цивільної дружини Умарова не повідомляється. У силових структурах раніше відзначали, що польові командири і "аміри" часто мають до 10-12 дружин. Офіційною дружиною Доку Умарова вважається дочка польового командира Дауда Ахмадова, що був близьким соратником Джохара Дудаєва. У подружжя шестеро дітей.

Раніше джерело в правоохоронних органах республіки висловило припущення, що й самого Умарова могли ліквідувати в ході цього спецзаходу.

Генетична експертиза останків, що ймовірно належать лідеру північнокавказьких бойовиків, може зайняти до трьох тижнів. Експертиза проводиться в одній з московських лабораторій.

Читайте також:

Розкрито деталі знищення банди Умарова: поранених добивали мінометники

Серед знищених в Інгушетії бойовиків візуально Доку Умарова не впізнали

Умаров став одним з обвинувачених у справі про теракт в "Домодєдово"

Російські ЗМІ: в Інгушетії було вбито Доку Умарова

ВідеоУ Росії проводять масштабну операцію проти терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: