В Ізраїлі пройшла багатотисячна демонстрація євреїв-ортодоксів

В Ізраїлі ортодокси протестують проти рішення Верховного суду, який вважає незаконними сегрегацію учнів в єврейських школах для дівчаток.

В Єрусалимі пройшла багатотисячна демонстрація прихильників ортодоксального іудаїзму.

Ортодокси протестують проти рішення ізраїльського Верховного суду, який вважає незаконними сегрегацію учнів в єврейських школах для дівчаток. Масові акції протесту пройшли також в інших ізраїльських містах.

За рішенням Верховного суду, роздільне навчання нащадків європейських євреїв-ашкеназі і дітей євреїв - вихідців з Близького сходу та з півночі Африки визнано незаконним, а батьки, які наполягають на роздільному навчанні дітей, підлягають тюремного ув'язненню на термін до двох тижнів.

Тим часом, за словами ортодоксальних нащадків європейських євреїв, вони наполягають на роздільному навчанні не в силу расових упереджень (серед східних євреїв багато хто має темний колір шкіри), а в силу того, що нащадки східних євреїв "недостатньо релігійні".

Зі свого боку представники помірних течій іудаїзму вважають роздільне навчання дівчаток у релігійних школах проявом расизму і дискримінації і закликають ортодоксів не брати участь в акціях протесту. За даними влади, в демонстраціях у Єрусалимі можуть брати участь до 20 тисяч осіб.

Читайте також:

Ізраїль послабив блокаду сектора Газа

Сирія: Ізраїль поставив Близький Схід на порозі війни

Ізраїль розпочав боротьбу з анорексією в модельному бізнесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: