Віктора Бута визнали винним за всіма пунктами

Віктора Бута визнали винним за всіма пунктами

Віктор Бут / Фото: AFP

Російського бізнесмена звинувачують у продажі зброї, підтримці терористів та у змові з метою вбивства американських громадян.

Журі присяжних Федерального суду Нью-Йорка у середу, 2 листопада, визнало російського бізнесмена Віктора Бута винним за всіма пунктами звинувачення.

Рішення було одноголосно прийнято 12 присяжними. Як повідомляється, Бут вислухав вердикт мовчки, після чого обійнявся зі своїм адвокатом Альбертом Даяном і покинув залу суду.

Бута звинувачують у змові з метою продажу зброї, в підтримці зарубіжного терористичного угруповання і змові з метою вбивства американських громадян. По кожному з пунктів звинувачення Буту загрожує від 25 років в'язниці до довічного терміну.

Російський бізнесмен своєї провини не визнає. Захист Бута стверджує, що їхній клієнт лише хотів укласти угоду з продажу літаків. Вирок Буту оголосять 8 лютого 2012 року. Відповідно до законодавства США, апеляція може бути подана після винесення вироку.

Нагадаємо, Віктор Бут був заарештований у Таїланді в березні 2008 року, де, як вважають США, він мав намір укласти угоду з продажу зброї "Революційним збройним силам Колумбії" (FARC). У листопаді 2010 року росіянина екстрадували до Нью-Йорку, де йому були пред'явлені обвинувачення.

Слухання у справі Бута почалися 12 жовтня 2011 року. У ході слухань перед присяжними виступили сім свідків звинувачення. Захист своїх свідків не надавав. Бут від дачі свідчень відмовився.

Читайте також:

Росія запропонувала обміняти Віктора Бута на шпигуна з Міноборони

Віктор Бут за ґратами займається йогою та співає охороні російські пісні

Бут поскаржився, що у в’язниці його годують тільки колою та снікерсами

США звинуватили Росію в хабарництві у справі Бута

Повʼязані теми:

Наступна публікація