Віктор Бут за ґратами займається йогою та співає охороні російські пісні

Хворий на туберкульоз Віктор Бут у камері суворого режиму займається перекладами давньоперсидських трактатів та розважає охоронців російськими піснями.

Російський бізнес Віктор Бут, якого звинувачують у США в контрабанді зброї, у вільний час займається перекладами давньоперсидських трактатів, навчається малюванню, медитує, займається йогою, а також розважає охорону російськими піснями. Про це повідомила дружина росіянина Алла Бут.

"Мій чоловік хворий на туберкульоз і приймає сильні антибіотики. Але при цьому не отримує жодних вітамінів - ні в хімічному вигляді, ні в натуральному", - додала дружина Бута.

За словами Алли Бут, заарештований змушений пити сиру воду з-під крану, оскільки кип'ятіння води в камері заборонено.

Також ігноруються і його звернення до тюремного лікаря. Вона зазначила, що бізнесмен має труднощі у спілкуванні з адвокатом, з яким він може спілкуватися тільки через скляне загородження, що перешкоджає ознайомленню з матеріалами справи.

Віктор Бут, як і раніше знаходиться в одиночній камері спецблоку в центрі тимчасового утримання на Манхеттені, режим в якому вважається одним із найсуворіших.

Нагадаємо, Віктор Бут був заарештований в Бангкоку в березні 2008 року в результаті операції, проведеної американськими спецслужбами. У листопаді 2010 року влада Таїланду екстрадувала росіянина в США.

За даними ООН і влади США, Бут і його партнери причетні до нелегальних постачань зброї до Афганістану, Анголи, Демократичної Республіки Конго, Ліберії, Руанди, Сьєрра-Леоне і Судану. У разі визнання провини в США Буту загрожує довічне ув'язнення.

Раніше бізнесмен заявляв, що американські власті пропонували йому укласти угоду зі слідством: більш м'який вирок і менший тюремний термін в обмін на свідчення про його зв'язки в Росії та інших країнах.

Читайте також: 

Віктор Бут став героєм гостросюжетного роману

Дружина Бута: Росія відправила кілерів за чоловіком

Справа Бута: Росія заявила, що їй нема чого приховувати

Бут не визнав провину по жодному пункту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: