Влада США запропонувала Буту угоду - м'який вирок в обмін на свідчення

Американці запропонували Буту більш м'який вирок, менший термін і можливість перевезти сім'ю в США.

Російський підприємець Віктор Бут, якого звинувачують у США в контрабанді зброї, заявив, що американська влада пропонувала йому укласти угоду зі слідством: більш м'який вирок і менший тюремний термін в обмін на свідчення про його зв'язки в Росії та інших країнах.

Питання Буту, який знаходиться у в'язниці в Нью-Йорку, і відповіді від нього були передані через російського віце-консула Олександра Отчайнова, який регулярно відвідує бізнесмена.

Бут був заарештований в Бангкоку в березні 2008 року на запит США, де його звинувачують у торгівлі зброєю, змові з метою вбивства громадян США і підтримці тероризму.

Сам він всі звинувачення відкидає і заявляє, що ніколи не торгував зброєю і не мав контактів з терористами. У листопаді влада Таїланду видала Бута Вашингтону.

"Мені пропонували більш м'який вирок, менший термін і можливість перевезти сім'ю в США, якщо я розповім усе, що знаю про свої зв'язки в Росії та інших країнах. Але я відповів, що мені нічого їм розповісти: я не знаю нічого про те, що їх цікавило ", - сказав Віктор Бут.

Разом з тим, за його словами, зараз ніякого тиску з боку американської влади він не відчуває.

Читайте також:

США віддадуть Росії Віктора Бута в обмін на Ходорковського

США звинуватили Росію в хабарництві у справі Бута

Віктор Бут став героєм гостросюжетного роману

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: