Військовим США безкоштовно роздаватимуть журнал для геїв

З 20 вересня набуває чинності закон, який дозволяє геям служити в американській армії. На честь цього вони вже заснували власне видання.

У вересні на військових базах США почне поширюватися журнал OutServe, призначений для солдатів з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Видання буде безкоштовно поширюватися з 20 вересня – саме в цей день набуває чинності закон, який дозволяє геям і лесбіянками служити в армії Сполучених Штатів.

Раніше Пентагон офіційно відмовився від використання негласного правила "Don't ask, don't tell" ("Не питай, не говори"), за яким гомосексуалістам, що не приховують свою сексуальну орієнтацію, було заборонено йти на військову службу.

У журналі будуть опубліковані фотографії майже 100 військових – як тих, хто вийшов у відставку, так і тих, хто продовжує нести службу. Для багатьох з них це буде перша публічна заява про свою сексуальну орієнтацію.

"Головне завдання журналу - дати зрозуміти всім геям, лесбіянкам, бісексуалам, які несуть службу, що вони не самотні. Ми також хочемо повідомити представникам всіх родів військ, що є умілі військовослужбовці-геї, які з честю несуть службу, і що наша армія стане сильнішою, якщо ми приймемо цей факт і будемо рухатися далі", - заявив директор OutServe, офіцер, який несе службу в регулярних військах і ховається під псевдонімом Дж.Д.Сміт.

Читайте також:

У школах Каліфорнії викладатимуть "історичні досягнення геїв"

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Обама дозволив геям служити в армії

ООН вперше в історії ухвалила резолюцію про захист геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: