Водій принцеси Діани вперше розповів про перші години після фатальної аварії

Колін Теббатт зізнався, що не легко жити з думкою про те, як склалися б події, якби за кермом був він.

Колишній водій британської принцеси Діани вперше поспілкувався з пресою та розповів про те, як 20 років тому дізнався про загибель леді Ді. 

Чоловік дав інтерв'ю у ранковій програмі на каналі ITV.

Колін Теббатт два роки до смерті Діани працював у неї водієм, проте не був поряд у день її загибелі. Чоловік зізнався, що не легко жити з думкою про те, як склалися б події, якби за кермом був він.

Теббат добре пам'ятає, як отримав дзвінок від колеги. Він був у ліжку, відповіла його дружина. Спочатку йому сказали, що "її величність поранена". По телебаченню Робін Кук, який тоді був міністром закордонних справ, також говорив лише про поранення. Тому довгий час Теббатт не знав, що насправді трапилося.

Він вилетів у Париж, заїхав до готелю, потім – у лікарню, де вже було чимало людей. "Було дуже складно і емоційно бачити, як людина лежить у ліжку, а не в морзі", - сказав Теббатт. 

У палаті було дуже жарко, з вікна можна було побачити на дахах людей, які намагалися зробити фото. Чоловік затулив вікна ковдрами, щоб ніхто не заглядав всередину, і приніс вентилятори: "Я пішов і приніс декілька вентиляторів, щоб охолодити кімнату. Коли я обернувся, вії та волосся принцеси рухалися від дії вентиляторів, і це просто вразило мене. Мені довелося відвернутися, подумати про це, взяти себе у руки, повернутися і продовжувати те, що я робив".

"Я думаю, вони їхали занадто швидко", – припустив Теббатт. Під час розслідування він сам проїхав тунелем, де трапилася трагедія.

Колишній водій принцеси зауважив, що вона була "дуже королівською", але водночас мала "прекрасне почуття гумору" і ставилася до своїх працівників з повагою. "Я не чув жодного злого слова за два роки", – сказав він.

Нагадаємо, принцеса Діана загинула в автокатастрофі у тунелі на набережній Сени у Парижі 31 серпня 1997 року. Леді Ді було 36 років. Нещодавно принци Вільям та Гаррі згадали останню розмову з мамою перед її загибеллю. Сини принцеси шкодують, що їхня розмова телефоном була надто короткою.

Залиште свій коментар