Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз розпочав прикордонну операцію у Середземномор'ї

Операція спрямована на допомогу Італії у питаннях нелегальних мігрантів і контрабанди.

Прикордонна служба Європейського Союзу Frontex розпочала у Середземному морі операцію під назвою Themis для допомоги Італії у боротьбі з міграційними і контрабандними явищами.

Про це повідомляє прес-служба прикордонників. 

"Операція Themis краще відображатиме мінливі риси міграції, а також транскордонні злочини. Frontex також буде допомагати Італії відстежити злочинні дії, такі як контрабанда наркотиків через Адріатику", - сказав виконавчий директор прикордонної служби Фабріс Леджері.

Операція розпочалася 1 лютого і замінила попередню, що діяла від 2014 року і називалася Triton. Нова прикордонна операція буде спрямована на правоохоронні дії, покриваючи нелегальні потоки з Алжиру, Лівії, Тунісу, Єгипту, Туреччини та Албанії. 

Співробітники Frontex протягом операції будуть присутні в італійських точках пропуску, де офіцери-прикордонники допомагатимуть італійцям у реєстрації мігрантів, зокрема у здійсненні відбитків пальців, перевірці національності тощо.

Нагадаємо, кількість нелегальних мігрантів, які намагаються дістатися Європи через Середземне море, протягом 2017 року була вдвічі меншою, ніж рік тому. А в порівнянні з 2015 роком цей показник став удесятеро меншим. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції