За туристами в Тунісі наглядатиме релігійна поліція

Дата публікації
Перегляди
1240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За туристами в Тунісі наглядатиме релігійна поліція

Популярні колись курорти стають все менш привабливими через прихід до влади ісламістів / Фото: AFP

Міністерство внутрішніх справ Тунісу легалізувало ісламську релігійну поліцію.

Туристам, які поїдуть на відпочинок до Тунісу, доведеться зіткнутися з релігійною поліцією, яка відтепер діятиме в країні легально.

Міністерство внутрішніх справ Тунісу надало релігійній поліції підтримку, щоправда, вирішивши надати їй менш радикальний вигляд і перейменувавши на "Центристську асоціацію свідомості та реформ".

Поліцейські закликатимуть громадян країни і туристів бути справедливими і стежитимуть за дотриманням норм шаріату.

Схожа структура діє з 1940 року в Саудівській Аравії. Зазначимо, що в Тунісі салафіти почали агресивно втручатися в усі сфери суспільного життя після державного перевороту в 2011 році, коли було скинуто президента Зіна аль-Абідіна бен Алі.

Радикальні ісламісти приходять до влади і в інших північноафриканських країнах, які пережили "арабську весну". Через це популярні колись курорти стають все менш привабливими для іноземних туристів.

Так, досі невизначеною залишається ситуація в Єгипті. Представниця партії "Братів-мусульман", які отримали більшість голосів на виборах до парламенту, нещодавно заявила, що туристам ні до чого пити спиртне на відпочинку в ісламській країні. "У них багато алкоголю на батьківщині. Вони приїжджають побачити давню цивілізацію, а не пити", - сказала вона.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація