Нова влада Тунісу повернула народу "Віагру" і багатоженство

Нова влада Тунісу, пообіцявши заохочувати в країні багатоженство, вперше за 10 років дозволила продавати там "Віагру".

Після більш ніж десяти років суворої заборони у вільному продажі в Тунісі з'явився препарат "Віагра".

"Чарівні сині таблетки" для підвищення чоловічої потенції було заборонено продавати тут майже 11 років тому тодішнім президентом Зіном аль-Абідіном Бен Алі, який навесні цього року був усунутий від влади після "Жасминової революції".

Тепер нова влада вирішила скасувати заборону. Уряд послався на результати досліджень кількох спеціальних державних комісій, які дійшли висновку про можливість і навіть необхідність поширення препаратів "Віагра" та "Сіаліс" серед тунісців.

Згідно з висновками медиків, більше третини чоловічого населення Тунісу у віці від 40 років в даний час в тій чи іншій мірі страждають на статеві розлади, і вказані засоби можуть як полегшити стан хворих, так і зміцнити стосунки в сім'ї.

Крім того, як вважають експерти, довгоочікуваному поверненню "Віагри" в Туніс сприяла і перемога на перших після падіння режиму Бен Алі вільних парламентських виборах ісламістського руху "Ан-Нахда".

Його лідер Рашид аль-Гануш заявив про намір знову, після багаторічної заборони, офіційно заохочувати багатоженство, а саме - дозволену Кораном можливість кожному чоловікові мати одночасно до чотирьох дружин.

Багато тунісців з гіркотою іронізують з цього приводу: після перемоги на виборах ісламістського руху "Ан-Нахда" громадяни нарешті отримали реальні плоди "Жасминової" революції - чотири дружини і свободу у вигляді "Віагри".

Читайте також:

Нова влада Лівії в першу чергу повернула багатоженство

Арабські революції оцінили у 55 мільярдів доларів

У Малайзії саджатимуть до в'язниці за поширення "Ісламського сексу"

Любителям кальяну загрожує рання імпотенція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: