Любителям кальяну загрожує рання імпотенція

Вчені виявили, що серед шанувальників курильних сумішей еректильна дисфункція зустрічається у два рази частіше, ніж серед чоловіків, які ними не захоплюються.

Канадські вчені з Королівського університету та університету Оттави спільно з колегами з Єгипту з'ясували, що вживання наркотичних рослин, наприклад, марихуани і т.д., а також паління трав'яних сумішей, зокрема - захоплення кальяном, крім інших негативних наслідків, сприяє зниженню сексуального потягу, а також часто провокує цілковиту імпотенцію.

Так, для чоловіків регулярне куріння наркотиків може закінчитися серйозними проблемами з ерекцією. Дані висновки суперечать поширеній раніше думці про позитивний вплив марихуани на потенцію.

Перші дослідження в цій області почалися ще в 1970-х роках минулого століття. Один з експериментів, проведений в 1982 році, показав, що марихуана, або канабіс, діє подібно афродизіакам: 75% з брали участь у роботі чоловіків відзначили підвищення якості свого сексуального життя.

Проте результати іншого дослідження, проведеного тоді ж, показали, що серед шанувальників курильних сумішей еректильна дисфункція зустрічається в середньому в два рази частіше, ніж серед чоловіків, які ними не захоплюються.

Як розповів один з провідних авторів нового дослідження, професор Університету Каїра Рані Шамлул, їхні висновки підтвердили небезпеку куріння марихуани та інших подібних рослин, а також кальяну.

Виявилося, що незначні дози дійсно можуть викликати короткочасну стимулюючу дію, проте регулярне куріння може призвести до цілковитої імпотенції. Такий ефект обумовлений гальмуючою дією рослин на гладку мускулатуру, з якої на 80% складається чоловічий статевий орган.

Читайте також:

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: