Жириновський запропонував Росії вступити в НАТО

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що Росія має бути частиною Європи і приєднатися до НАТО. "Ми ж на Півночі живемо", - пояснив він.

Лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР), заступник голови Держдуми Володимир Жириновський вважає, що Росії потрібно вступити в НАТО.

"Більше Росія ніколи ні з ким воювати не буде, і більше ніхто ніколи на Росію не нападе. І щоб ми самі собі забезпечили надійний мир на століття вже по-справжньому. І дешевше - що найголовніше теж. Але утримувати величезну армію (як зараз , мільйонна), і ці кордони охороняти нам усім, і чекати на удар в будь-який момент з будь-якої точки (як от Грузія, Кавказ) - нам це невигідно ", - пояснив політик.

"Що таке НАТО? Договір країн, розташованих на Півночі. Ми ж на Півночі живемо", - підкреслив Жириновський.

"Навіщо нам бути в неспокійному мирі? Ми ж з вами повинні бути частиною Європи", - додав віце-спікер Держдуми.

За його словами, раніше Росію (в тому числі СРСР) не приймали в НАТО, тому що боялися.

"До НАТО завжди потрібно було", - переконаний Жириновський. Він вважає, що вступ до НАТО дозволить скоротити витрати на оборону і спрямувати їх на інші соціальні програми.

Зауважимо, що в середу з візитом у Москві перебуває генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен. Він від імені Альянсу запропонував Росії відновити співпрацю у сфері протиракетної оборони.

Окрім ПРО, темою зустрічі Расмуссена з Дмитром Мєдвєдєвим стала ситуація в Афганістані і посилення боротьби з обігом наркотиків у цій країні. Нагадаємо, наприкінці жовтня спецслужби Росії та США вперше в історії провели спільну операцію по боротьбі з наркотиками в Афганістані. Були знищені чотири нарколабораторії, загалом - 200 мільйонів доз героїну.

Читайте також:

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Британія та Франція створили ядерний військовий союз - "нову Антанту"

Росію офіційно запросили на саміт НАТО

Жириновський придбав собі могилу за 2 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: