Зі вбивства Каддафі зробили комп'ютерну гру

Дата публікації
Перегляди
1959
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зі вбивства Каддафі зробили комп'ютерну гру

Мертвий Каддафі / Фото: AFP

Штурм лівійського Сірта та смерть лідера Джамахірії лягли в основу нової комп'ютерної гри.

Вбивство Муаммара Каддафі лягло в основу нової комп'ютерної гри. Новинку мають намір виступити "по гарячих слідах" розробники із студії Kuma Reality Games, які раніше втілили в ігровій формі смерть Усами бен Ладена.

Події у грі розгортатимуться під час заключного епізоду війни в Лівії - захоплення міста Сірт військами Національної перехідної ради.

КІНЕЦЬ ЕПОХИ КАДДАФІ: ЛІДЕРА ЛІВІЇ ВБИТО

За словами представника студії, гравцеві буде запропоновано виступити в ролі одного з лівійських повстанців, взяти участь в боях за місто та захопити в полон самого Каддафі.

Віртуальна реконструкція штурму Сірта побачить світ у формі додатка для безкоштовного шутера від першої особи Kuma / War 2.

Студія Kuma Reality Games була створена в США в 2003 році і спеціалізується на випуску ігрових епізодів, присвячених актуальним подіям новітньої історії. Епізод, присвячений вбивству Усами бен Ладена, був випущений студією усього через тиждень після події.

Муаммар Каддафі, який керував Лівією 42 роки, загинув 20 жовтня в околицях своєї "малої батьківщини" - міста Сірт - від рук прихильників Перехідної національної ради, що захопили його в полон.

Шокуючі кадри того, як мертвого Каддафі волокли вулицями та били ногами, облетіли увесь світ. Офіційна ж версія залишається такою: автомобіль, в якому Каддафі везли до госпіталю, потрапив під перехресний вогонь бійців ПНР і сил самого полковника, в результаті він отримав смертельне поранення в голову.

Читайте також:

Син Каддафі поклявся помститися за смерть батька

Клінтон, прочитавши sms про смерть Каддафі, радісно вигукнула: "Wow"

Шокуюче відео: напівголий труп Каддафі тягнуть по вулиці

У США намалювали комікси про вбивство бен Ладена

18-річний лівієць стверждує, що вбив Каддафі та забрав у нього золотий пістолет

18-річний лівієць стверждує, що вбив Каддафі та забрав у нього золотий пістолет

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1959
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація