Син Каддафі поклявся помститися за смерть батька

Син Каддафі поклявся помститися за смерть батька

Син Каддафі Сейф аль-Іслам / Фото: paper.li

Сейф аль-Іслам виступив зі зверненням до своїх прихильників: "Я перебуваю в Лівії, я живий, вільний і маю намір боротися".

Син Муаммара Каддафі Сейф аль-Іслам заявив, що він живий, залишається на території Лівії і збирається продовжити боротьбу із силами повстанців та помститися за смерть батьтка.

Коротке звернення аль-Іслама до своїх прихильників було передане в ніч на 23 жовтня сирійським каналом Arrai TV, який раніше передавав численні звернення самого Каддафі.

КІНЕЦЬ ЕПОХИ КАДДАФІ: ЛІДЕРА ЛІВІЇ ВБИТО

"Ми продовжуємо опір. Я перебуваю в Лівії, я живий, вільний і маю намір боротися та мститися до кінця", - сказав аль-Іслам.

Раніше про його долю надходила суперечлива інформація. Зокрема, повідомлялося, що аль-Іслам втік з Сірта, де перебував зі своїм батьком, і попрямував на південь країни, в район кордону з Нігером, де зараз перебуває інший син полковника - Сааді, який перебрався туди у вересні.

Представники лівійської Перехідної національної ради також заявляли про його полон та загибель, але ця інформація не підтвердилася.

Водночас на одному з інтернет-сайтів прихильників режиму Каддафі з'явилася заява, в якій Сейфа аль-Іслама назвали наступником Каддафі і передали в його руки командування опором силам повстанців.

Муаммар Каддафі, який керував Лівією 42 роки, загинув 20 жовтня в околицях своєї "малої батьківщини" - міста Сірт - від рук прихильників Перехідної національної ради, що захопили його в полон.

Шокуючі кадри того, як мертвого Каддафі волокли вулицями та били ногами, облетіли увесь світ. Офіційна ж версія залишається такою: автомобіль, в якому Каддафі везли до госпіталю, потрапив під перехресний вогонь бійців ПНР і сил самого полковника, в результаті він отримав смертельне поранення в голову.

Тим часом 23 жовтня в Лівії готуються відзначити нове державне свято - День перемоги та звільнення від режиму Каддафі. З нагоди святкових заходів у країні оголошено офіційний вихідний.

Громадянська війна в Лівії тривало близько дев'яти місяців. За час протистояння правлячого режиму і сил опозиції загинули понад 50 тисяч людей.

Читайте також:

Каддафі хотіли залишити живим, але "все вийшло з-під контролю"

Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у торговому центрі

Шокуюче відео: напівголий труп Каддафі тягнуть по вулиці

ООН вимагає розслідувати загибель Каддафі

Повʼязані теми:

Наступна публікація