Медики провели розтин тіла Каддафі

Медики провели розтин тіла Каддафі

Фото помираючого Каддафі облетіло увесь світ / Фото: AFP

Тіло вбитого Муаммара Каддафі після розтину знову виставлять на загальний огляд на одному з ринків лівійського міста Місурата.

Медики завершили розтин тіла вбитого 20 жовтня колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі.

"Ми працювали всю ніч. І ми щойно закінчили (операцію)", - сказав один з лікарів агентству Reuter.

КІНЕЦЬ ЕПОХИ КАДДАФІ: ЛІДЕРА ЛІВІЇ ВБИТО

Лівійський лікар, який проводив розтин тіла, підтвердив, що Каддафі загинув від вогнепального поранення у голову. Але медексперт не пояснив, чи має він на увазі поранення в ліву скроню, яке видно на оприлюднених фото.

"Є ще декілька питань. Ми повинні передати (звіт) генеральному прокурору. Але все буде відкрито публіці. Ніщо не буде приховано", - додав він.

За даними представників місцевої влади, тіло Каддафі тепер знову буде виставлено на загальний огляд в промисловому холодильнику для зберігання м'яса на одному з ринків Місурати.

Муаммар Каддафі, який керував Лівією 42 роки, загинув 20 жовтня в околицях своєї "малої батьківщини" - міста Сірт - від рук прихильників Перехідної національної ради, що захопили його в полон.

Шокуючі кадри того, як мертвого Каддафі волокли вулицями та били ногами, облетіли увесь світ. Офіційна ж версія залишається такою: автомобіль, в якому Каддафі везли до госпіталю, потрапив під перехресний вогонь бійців ПНР і сил самого полковника, в результаті він отримав смертельне поранення в голову.

Тим часом 23 жовтня в Лівії готуються відзначити нове державне свято - День перемоги та звільнення від режиму Каддафі. З нагоди святкових заходів у країні оголошено офіційний вихідний.

Громадянська війна в Лівії тривало близько дев'яти місяців. За час протистояння правлячого режиму і сил опозиції загинули понад 50 тисяч людей.

Читайте також:

У ПНР зізналися, що повстанці катували Каддафі, а потім застрелили

Під час захоплення Каддафі кричав: "Не можна!" і просив не стріляти

Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у торговому центрі

18-річний лівієць стверждує, що вбив Каддафі та забрав у нього золотий пістолет

Повʼязані теми:

Наступна публікація