До Києва привезли мощі Святого Миколая

Кажуть, що, прикладаючись до скрині з мощами Миколая Чудотворця, люди позбавляються важких хвороб і отримують величезну життєву енергію.

Невеликий ковчег (скриню) з мощами одного з найбільш шанованих православних святих - Миколая Чудотворця - привезли до Києва з італійського міста Барі.

Мощі Миколая Чудотворця будуть виставлені у храмі апостола Луки на вулиці Майбороди, 19 (колишня Мануїльського) протягом двох місяців.

Храм відкритий з 8:00 до 20:00, також щодня проходитиме молебень о 9:00, 13:00 та 16:00.

Кажуть, що, приклавшись до ковчега, людина позбавляється від важких хвороб і отримує величезну життєву енергію.

Історія Миколая Чудотворця йде з III століття, коли жив цей святий. Успадкувавши від батьків великі багатства, Миколай (жив у місті Патари, на території сучасної Туреччини) роздавав їх бідним, причому робив це таємно, не афішуючи. Славу заступника невинних він заслужив після того, як просив імператора помилувати чиновників, звинувачених у державній зраді.

"За життя Миколай Чудотворець допоміг величезній кількості людей, тому його звели в ранг святого ще за життя. Що стосується чудодійності його мощів, то багато що залежить і від людини. Якщо вона молиться від усієї душі і кається, святий, а з ним і Господь, його обов'язково почують і допоможуть. Але якщо звертатися з корисливих спонукань, допомоги не буде", - розповів "Комсомольській правді в Україні" настоятель храму апостола Луки Ярослав Ящук.

Миколай є покровителем людей, які перебувають в дорозі, тому багато водіїв сьогодні ставлять в салон автомобіля іконку з його образом. Крім того, Миколай є покровителем дітей. Так, саме він став прототипом різдвяного чарівника Святого Миколая.

З мощами Миколая Чудотворця пов'язано багато чудес. Розповідають про випадки, коли вже вмираючі люди одужували буквально того ж дня. А одна молода жінка змогла завагітніти, хоча лікарі визначили у неї безпліддя.

Читайте також:

Мощі апостола Андрія Первозванного залишаться у Львові назавжди

Біофізики розкрили секрет водохресної води

В українській армії збираються ввести посаду священика-капелана

Луганська "ікона Віктора Януковича" замість мироточити вкрилася цвіллю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: