Австрійське село Фукінг перейменують через насмішки

Австрійське село Фукінг перейменують через насмішки

Фото: dw.com

Село відоме під назвою "Фукінг" вже понад тисячу років.

Невелике австрійське село Фукінг (Fucking) у муніципалітеті Тарсдорф змінить назву, оскільки його жителі втомилися від жартів англомовного світу та мандрівників, які крадуть вказівники.

Про це у четвер, 26 листопада, повідомив мер Тарсдорфа Андреа Хольцнер, пише DW.

Зазначається, що у селі, розташованому на північ від Зальцбурга неподалік від німецького кордону, проживають близько сотні людей. Вони роками наполягають на перейменуванні населеного пункту.

"Я підтверджую, що це рішення ухвалила місцева рада. Більше про це говорити не буду", - сказав Хольцнер. Від 1 січня село буде називатися Fugging.

Село відоме під назвою "Фукінг" вже понад тисячу років. Тривалий час воно залишалося непримітним, аж доки не стало популярним завдяки користувачам Мережі та численним "рейтингам" смішних топонімів.

Два роки тому порнографічний веб-сайт Pornhub запропонував безкоштовний преміум-доступ жителям австрійського Фукінга (Fucking), німецького муніципалітету Тітс (Titz), та американського міста Біг-Бівер (Big Beaver), що у штаті Пенсильванія. 

Раніше у соцмережах поширилася інформація про сварку жителів двох селищ на Київщині. Нібито Гребені та Юшки ведуть запеклі словесні баталії, котрі переходять межі цензурності. Почалося все нібито з того, що хтось домалював літери "х" та "у" до назви села Юшки. Якийсь його житель нібито вирішив помститися та стер натомість дві літери на вказівнику при в’їзді до села Гребені. 

Матюкливі бої: на Київщині два села нібито крадуть та дописують літери у назвах один одного

Матюкливі бої: на Київщині два села нібито крадуть та дописують літери у назвах один одного

Повʼязані теми:

Наступна публікація