Британець придумав труси для скромних чоловіків

Британець придумав труси для скромних чоловіків

Труси / Фото: dailymail.co.uk

Британський винахідник придумав спеціальні труси для тих чоловіків, які соромляться демонструвати свої геніталії перед польотом, проходячи через сканер.

Британський винахідник Стів Бредшоу придумав спеціальні труси для скромних авіапасажирів.

Ці труси не просвічуються рентгенівськими променями так званих "голих" сканерів, що дозволяє приховувати частини тіла, які людина не хоче демонструвати стороннім.

При цьому оператори апаратів повного сканування тіла, якими зараз обладнані багато аеропортів світу, зможуть бачити на екранах установок різноманітні небезпечні предмети, такі як пістолети, ножі й вибухові речовини.

Труси 54-річний Бредшоу пропонує чоловікам. А для жінок він придумав майки, які приховують від сканерів груди.

Невидимість геніталій і молочних залоз забезпечує спеціальна фарба, нанесена на "критичні" місця на трусах і майках. До складу цієї фарби входять сульфат барію, алюміній, матове скло та інші матеріали.

Стів Бредшоу задумався про створення рентгенонепроникної білизни після того, як раніше цього року він пропустив свій рейс в Іспанію, сперечаючись з поліцією і відмовляючись пройти через "голий" сканер в британському аеропорту.

Відзначимо, знімок голяка - не найболючіша частина огляду: пасажир, що проходить через рамку, отримує дозу радіації, скільки це мікрорентген на годину в адміністрації по безпеці на транспорті не уточнюють, проте, схоже, справа серйозна, якщо профспілки деяких авіакомпаній, наприклад, US Airways і American Airlines забороняють пілотам і персоналу проходити через небезпечні рамки.

Додамо, в 65 аеропортах США сьогодні перебувають 315 "голих" сканерів.

Читайте також:

У продаж надійшли "агресивні" жіночі трусики для критичних днів

Нова сексуальна білизна світиться у темряві. ФОТО

В Європі продають купальник-бікіні, який розчиняється у воді

Повʼязані теми:

Наступна публікація