Стара самотня жінка прихистила бездомного котика, а перед смертю заповіла йому свої статки.
Римський кіт на прізвисько Томмазіно отримав у спадок 10 мільйонів євро. Про це повідомили 9 грудня італійські ЗМІ.
Кіт був бродячим, поки його не взяла до себе італійка 1917 року народження Марія Ассунта. У неї не було родичів, і в жовтні 2009 року італійка заповіла все своє майно - включаючи квартири в Римі та Мілані, землі в Калабрії та банківські рахунки - коту Томмазіно та іншим бездомним тваринам.
Марія Ассунта померла в кінці листопада 2011 року. Загальна сума спадщини становить приблизно 10 мільйонів євро.
Цікаво, що розпоряджатися статками, які перейшли до чотирирічного Томмазіно, буде 48-річна медсестра Стефанія, яка доглядала за Марією Ассунтою в останні роки її життя.
Зазначимо, раніше найбагатшим котом вважався Блекі, що отримав у 1988 році від свого британського господаря 9 мільйонів фунтів стерлінгів.
З гуртожитку виселили кота зі складним характером
Переляканий кіт просидів три дні на 6-метровому кактусі (відео)