З гуртожитку виселили кота зі складним характером

Кімната була оформлена на жінку та її дочку, але насправді там проживав лишень один злий кіт.

У Росії співробітники відділу судових приставів у Сиктивкарі виселили з гуртожитку кота, який протягом двох років проживав сам у кімнаті.

Виселення кота було проведене в рамках виконання розпорядження про звільнення незаконно займаного приміщення у гуртожитку Сиктивкарського професійного училища.

У документах було вказано, що одна з кімнат гуртожитку оформлена на місцеву жительку та її неповнолітню дочку. Однак насправді ні жінка, ні її дитина в приміщенні не жили, і замість них в кімнаті жив трирічний кіт, який належав їм.

За словами власниці тварини, два роки тому вона з дочкою з'їхала з гуртожитку і перевезла всі речі за новою адресою. Кота було вирішено залишити в гуртожитку, оскільки тварина має дуже поганий характер, і не може ні з ким ужитися. Він підпускає до себе лише свою хазяйку, яка протягом двох років справно приходила годувати тваринку до його кімнати.

Коли пристави приїхали в гуртожиток, вони застали там власницю разом з котом. Жінка підписала всі необхідні папери, і тепер їй доведеться вирішувати питання про нове місце проживання кота. Де він знаходиться начасі, не уточнюється.

Читайте також:

Кіт влаштував господарю струс мозку, впавши з шафи

Закоханим пінгвінам-геям заборонили жити разом (відео)

Носорог пролетів 160 км догори дригом, прив’язаний до вертольота

Чайка на льоту осідлала кремезного орла (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: