Англійська поліція організувала процедуру впізнання овочів

Дата публікації
Перегляди
1336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Англійська поліція організувала процедуру впізнання овочів

Вкрадені овочі / Фото: dailymail.co.uk

Злодії поцупили з городів гарбуз, ревінь, капусту, цибулю-порей, буряк, томати та інші плоди.

Англійська поліція розкрила крадіжку овочів з присадибних ділянок жителів села Бремптон, розташованого в графстві Кембриджшир.

Встановити, хто саме із сільських жителів постраждав від рук викрадачів урожаю, допомогла організована правоохоронними органами процедура впізнання овочів.

Поліція затримала 44-річного Лоуренса Міллера і 46-річного Стівена Рендалла, коли вони йшли по сільській дорозі і несли сумку з вкраденими овочами та фруктами. Здобиччю злодіїв стали гарбуз, ревінь, капуста, цибуля-порей, буряк, томати та інші плоди.

Співробітники поліції оглянули овочі й вирішили сфотографувати їх, щоб потім показати знімки й самі плоди жителям Бремптон і запитати у них, чи можуть вони впізнати овочі та фрукти зі своїх ділянок.

Сільські мешканці відзначили, що спочатку процедура ідентифікації плодів здалася їм дивною, але врешті-решт вона допомогла їм повернути вкрадені овочі та фрукти.

При цьому один з жителів населеного пункту, Роджер Уолл, заявив, що якби злодії не стали красти урожай, а просто попросили б у садівників овочів і фруктів, їм би не відмовилися допомогти.

У результаті Міллера і Рендалла зобов'язали виплатити 20 фунтів стерлінгів компенсації, а також 89 фунтів на покриття судових витрат. Обидва відбулися умовним покаранням. Вони заявили, що скоїли крадіжку овочів, щоб прогодувати свої сім'ї - обидва чоловіки не працюють за станом здоров'я, і ​​не можуть забезпечити рідних всім необхідним.

Читайте також:

Біологи виявили найдавнішу комаху-автостопщика

Закоханим пінгвінам-геям заборонили жити разом (відео)

Чоловік у небі хотів відкрити двері літака, щоб потеревенити з Богом

Тепловоз зійшовши з рейок, вилетів на вулицю

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація