Янукович скасував обов’язкове оприлюднення всіх рішень судів

Янукович скасував обов’язкове оприлюднення всіх рішень судів

Дізнатися, які рішення ухвалив той чи інший суддя, стане значно складніше / Фото: nvworld.ru

Тепер дізнатися, які рішення ухвалив той чи інший суддя, або подивитися інші рішення на цікаву тему стане значно складніше.

Президент Віктор Янукович скасував вимогу вносити усі рішення суддів до Державного реєстру судових рішень, який є відкритим в інтернеті.

Це президент зробив, підписавши закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розгляду справ Верховним Судом України", повідомляє "Свідомо".

"Тепер рішення туди потраплятимуть, лише якщо цього захочуть Державна судова адміністрація та Рада суддів", - зазначає видання.

"На практиці це означає, що дізнатися, які рішення ухвалив той чи інший суддя, або подивитися інші рішення на цікаву вам тему стане значно складніше", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вищезазначеним законом президент розширив процесуальні повноваження Верховного Суду, як найвищого судового органу держави.

Крім того було збільшено чисельність суддів Верховного суду з 20 до 48, серед яких обираються голова, перший заступник голови суду.

Також поновлюються судові палати. Їх буде 4: з адміністративних, господарських, кримінальних і цивільних справ.

Передбачається введення не тільки посади першого заступника голови Верховного Суду, а також збільшення з 1 до 4 кількості заступників голови, які одночасно будуть займати посади секретарів палат.

Читайте також:

Янукович повернув Верховному суду втрачену за Онопенка владу

Рада у два рази збільшила "поголів'я" суддів Верховного суду

У Тимошенко кажуть, що суддям мстять за закриття справ проти неї

Янукович розповів, що йому заважає навести лад в країні

Повʼязані теми:

Наступна публікація