У Тимошенко кажуть, що суддям мстять за закриття справ проти неї

ВРЮ відкрила провадження за порушення суддівської присяги членами Судової палати з кримінальних справ Верховного суду.

Відкриття Вищою радою юстиції провадження проти членів Судової палати з кримінальних справ Верховного суду є безпрецедентним випадком тиску на судову владу.

Про це йдеться у заяві президії політради партії "Батьківщина".

Там нагадали, що саме дві палати Верховного суду (кримінальна та військова) 7 років тому винесли рішення щодо законності закриття кримінальних справ проти Юлії Тимошенко та її соратників.

"Новий репресивний орган - Вища рада юстиції - планує покарати за начебто неправильні рішення не одного суддю, не двох і навіть не трьох - а цілу палату. Покарання за колегіальні рішення - це нове слово в юридичній практиці, яке не має нічого спільного з законом", - заявили в "Батьківщині".

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, Вища рада юстиції відкрила провадження за порушення суддівської присяги членами Судової палати з кримінальних справ Верховного суду.

Про це в ході брифінгу повідомив заступник генпрокурора Михайло Гаврилюк.

За його словами, суддів Верховного суду звинувачують у тому, що у 2009-2010 роках вони незаконно змінили 15 особам вироки з довічного ув'язнення на 15 років позбавлення волі.

У "Батьківщині" також підкреслили, що вимогу знищити цілу палату Верховного суду озвучив представник Генпрокуратури, який одночасно представляє і Вищу раду юстиції, і сторону державного обвинувачення.

"Таким чином, тепер за будь-який вирок, який не сподобається адміністрації президента та їхнім поплічникам з ГПУ, суддів будуть переслідувати?", - йдеться в заяві.

Читайте також:

Суддю Тимошенко перевіряють на профпридатність

БЮТ віддасть всі сили на боротьбу за свободу Тимошенко

У США побачили, як Україна перетворюється на Білорусь

Проти Тимошенко поновили 4 кримінальні справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: