БЮТ віддасть всі сили на боротьбу за свободу Тимошенко

Фракція "Блоку Юлії Тимошенко-Батьківщина" у Верховній раді прийняла для себе головне рішення.

Фракція БЮТ в Верховній раді вирішила сконцентруватися на головному питанні - свободі Юлії Тимошенко.

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Кожем'якін в ефірі одного із українських телеканалів.

"Я хочу пояснити чітко і однозначно, що сьогодні фракція "Блоку Юлії Тимошенко-Батьківщина" у Верховній раді прийняла для себе одне головне рішення. Це сьогодні, завтра і післязавтра всі дії, в тому числі і блокування, як крайня міра, в першу чергу боротися за свободу Юлії Тимошенко", - розповів він.

"Ми прийняли для себе в понеділок чіткі завдання. І на фракції про це голосували", - уточнив політик.

Відповідаючи на питання, чому опозиція не блокувала парламентську трибуну, коли Верховна рада з порушеннями підтримала кандидатуру Олександра Пасенюка на посаду судді Конституційного Суду, депутат заявив, що не можна "порівняти" з головним завданням фракції.

"Всі інші питання нас сьогодні цікавлять, якщо наші колеги по опозиції - представники фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" - якщо вони до нас звертаються, і ми обговорюємо, консолідовано діємо в тих, чи інших питаннях, якщо це потрібно", - заявив Кожем'якін.

"В даному випадку, будь-яких ініціатив від наших колег з приводу того, що ви кажете: йти і не давати можливості комусь якось прийняти присягу якусь там, чесно кажучи, воно якось з нашим першим питанням "несопоставимо", - додав він.

Як відомо, депутат від БЮТ Юрій Прокопчук заявив про фальсифікацію виборів судді.

"Повідомляю про факт фальсифікації виборів судді КС Пасенюка шляхом вкидання бюлетенів 20 народним депутатом Юрієм Литвином, яке було зафіксовано заступником голови лічильної комісії та мною особисто, а також всіма журналістами, в тому числі і телебаченням", - заявив він.

Читайте також:

Суддею Тимошенко Кірєєва зробив комп'ютер

БЮТ зупинив роботу Ради, щоб не голосувати за звільнення Тимошенко

Тимошенко з-за ґрат явилась мітингувальникам

Порятунок Тимошенко відклали на два тижні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: